Vandentiekio avarinė tarnyba
tel.: 8 441 62 262
tel./mob.: . 8 614 65 433

Kanalizacijos avarinė tarnyba ir nuotekų išvežimo paslaugos
tel.: 8 441 62 252
tel./mob.:  8 610 07218


Klientų aptarnavimas
tel.: 8 441 76 660

 

 

 

 


UAB „Šilutės vandenys"

Įmonės kodas: 177059215
PVM mokėtojo kodas: LT 770592113
Adresas: Ramučių g.31, LT-99149, Šilutė
Telefonas: (8-441) 62266, Faksas: (8-441) 57181;
El.paštas: vandenys@silutes-vandenys.lt

Atsiskaitomosios sąskaitos:
AB SEB bankas, Šilutės skyrius: LT607044060000671519
AB DNB bankas, Šilutės skyrius: LT034010043500010394
AB „ Swedbank“ Šilutės KAP:  LT397300010002586150

 

Darbuotojo pareigybė

Vardas, pavardė

Telefono numeris

Elektroninis paštas

Direktorius

Alfredas Markvaldas

(8 441) 40 646

direktorius@silutes-vandenys.lt

Administratorė

Greta Papievė

(8 441) 62 266

administratore@silutes-vandenys.lt

Vyriausioji inžinierė

Vida Kiaulakienė

(8 441) 62 249

vida.kiaulakiene@silutes-vandenys.lt

Vyriausioji buhalterė

Janina Vaičiūnienė

(8 441) 75 201

janina.vaiciuniene@silutes-vandenys.lt

Vyriausioji ekonomistė

Ilona Čižauskienė

(8 441) 45 994

ekonomiste@silutes-vandenys.lt

Buhalterė

Sigita Jankauskienė

(8 441) 48 323

sigita.jankauskiene@silutes-vandenys.lt

Buhalterė

Aistė Jančiauskienė

(8 441) 51 024

aiste.janciauskiene@silutes-vandenys.lt

Saugos specialistas

Domas Merliūnas

(8 441) 51 992

domas.merliunas@silutes-vandenys.lt

Gamybinio sk. viršininkas

Martynas Kainovaitis

(8 441) 45 998

martynas@silutes-vandenys.lt

Vyr. technologė – ekologė

Sandra Būdvytė

(8 441) 75767

sandra@silutes-vandenys.lt

Inžinierius medžiagų ir įrenginių komplektavimui

Juozas Grigaravičius

(8 686) 31893

 

Inžinierius – statybininkas

Vidmantas Utaras

(8 441) 45 998

vidmantas.utaras@silutes-vandenys.lt

Geodezininkas

Henrikas Kelneris

(8 441) 45 998

henrikas.kelneris@silutes-vandenys.lt

Inžinierius – energetikas

Vytautas Stankus

(8 687) 34739

energetikas@silutes-vandenys.lt

Kompiuterinių tinklų ir sistemų technikas

Vytautas Barkauskas

(8 678) 77641

inzinierius@silutes-vandenys.lt

Inžinierius – mechanikas

Valdas Urbonas

(8 687) 18053

valdas.urbonas@silutes-vandenys.lt

Laboratorijos vedėja

Rimantė Kairienė

(8 441) 75767

rimante.kairiene@silutes-vandenys.lt

Vandens tiekimo padalinio vadovas

Petras Petrošius

(8 614) 65363

petras.petrosius@silutes-vandenys.lt

Nuotekų tvarkymo padalinio vadovas

Vytautas Grunskis

(8 441) 77421

(8 682) 19273

vytautas.grunskis@silutes-vandenys.lt

Nuotekų tvarkymo pad. vadovo pavaduotojas

Ernestas Gruzdys

(8 698) 32847

ernestas.gruzdys@silutes-vandenys.lt

Juknaičių padalinio vadovas

Raimondas Ptašinskas

(8 698) 13865

raimondas.ptasinskas@silutes-vandenys.lt

Saugų padalinio vadovas

Vytautas Rauka

(8 687) 34738

vytautas.rauka@silutes-vandenys.lt

Žemaičių Naumiesčio padalinio vadovas

Žydrūnas Papievis

(8 635) 26452

zydrunas.papievis@silutes-vandenys.lt

Pardavimų ir klientų aptarnavimo sk. viršininkas

Gintautas Martinkus

(8 441) 62 248

gintautas.martinkus@silutes-vandenys.lt

Klientų aptarnavimo sk. buhalterė

Jolanta Puzienė

(8 441) 40 701

jolanta.puziene@silutes-vandenys.lt

Klientų aptarnavimo sk. apskaitininkė

Ida Vaitkienė

(8 441) 40 618

ida.vaitkiene@silutes-vandenys.lt

Klientų aptarnavimo sk. apskaitininkė

Rita Mereckienė (8 441) 40 642 rita.mereckiene@silutes-vandenys.lt

Kontrolieriai

 

(8 441) 40 703

kontrolieriai@silutes-vandenys.lt

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-08-13.